ALOE VERA JEL
Cildin Nemlenmesine ve Vucut Yüzeyinin Rahatlamasına Destek Olur.
Hassas ve Kuru Ciltlerde Etkilidir.
ALIŞ VERİŞE BAŞLA
Kayseri'nin Mucize Meyvesi
Gilaburu
Böbrek taş sancısı çekenler için çay veya sıvı formlarda takviye edici gıda
Öz Tekinler Gilaburu Suyu 5LT
ALIŞVERİŞE BAŞLA
%100 Bitkisel Çay Çeşitleri
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Atom çayı nasıl yapılır?

1 litre kadar suyu kaynatıp bir tencereye aktarın, içine tüm malzemeleri ekleyip 5 dakika kadar birlikte kaynatın. Ardından bir kenara alıp ilk sıcağını atmasını sağlayın. Süzerek afiyetle tüketebilirsiniz. Tadını beğenmezseniz ılıdıktan sonra içine biraz bal ilavesi de yapabilirsiniz.

Tütsü Çeşitleri & İndirimli Fiyatlar

Tütsü kelimesi eski Türkçe'de tütsüg yani duman çıkaran nesne kökeninden gelmektedir. Yanarken kokusu dumanı bertaraf eder ve aromas vardır. Enerji temizliği için tercih edilebilir. Zihin açtığı bilinmektedir. Farklı kültürler ve dinlerde kullanım yeri vardır.

Doğal Bitki Çayları Çeşitleri

Bitkisel çaylar ot, bitkilerin, baharatların veya diğer bitki materyallerinin sıcak suda infüzyonundan veya kaynatılmasından yapılan içeceklerdir. Bitkisel çaylar, çay bitkisinin kurutulmuş yapraklarından hazırlanan gerçek çaylarla veya kafeinin içinde bulunduğu kafeini alınmış çay ile karıştırılmamalıdır.

Aromaterapi Yağları nelerdir?

Masaj, inhalasyon, kompres ve aromatik banyo uygulamalarında ve nadiren de içilerek kullanılabilmektedir. Masaj yapılırken mutlaka sabit yağlar ile seyreltilmelidirler. Hamileler ve emziren kadınlar mutlaka doktor onayı ile uygulama yapmalıdırlar.

Bitiksel Çaylar

Bitkisel çaylar ot, bitkilerin, baharatların veya diğer bitki materyallerinin sıcak suda infüzyonundan veya kaynatılmasından yapılan içeceklerdir. Genellikle kafein içermezler. Bitkisel çaylar, çay bitkisinin kurutulmuş yapraklarından (Camellia sinensis) hazırlanan gerçek çaylarla (örneğin, siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, sarı çay, oolong) veya kafeinin içinde bulunduğu kafeini alınmış çay ile karıştırılmamalıdır. Gerçek çaylardan yapılan içecekler gibi, bitkisel çaylar da sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir. Bitki Çayı Güney Guangdong, özellikle Guangdong eyaletinde uzun bir geçmişe sahiptir. Güney Çin'in havası nemli olduğu için “濕熱” ısısıydı ve birçok insan burada bir iş faaliyetine sahipti, böylece kendilerini hasta hissederlerse, bir bardak Bitkisel Çay ”涼茶” içerdiler.

Süper Fiyat, Süper Teklif

Hemen Al, Fırsatları Kaçırma

Yeni Ürünler

Multivitamin & Multimineraller

Size Özel Ürünler

Sizin için seçtiğimiz ürünlerden bazıları

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.